Mikroskopy Arsenal

kvalitní a spolehlivé mikroskopy

Zákaznická linka
+420 261 222 561

Vítejte na stránkách tradičního dodavatele spolehlivých mikroskopů s kvalitou dle ISO 9001:2008, společnosti Arsenal s.r.o. Mikroskop zde najdou jak profesionálové, tak amatéři. Vyberete si školní mikroskop, laboratorní, mikroskop k PC, digitální kamery, také USB mikroskop. Chcete-li si prodloužit životnost mikroskopu, objednejte si profesionální servis.

Zjistit více
Garance a záruka Životnost mikroskopů Péče o zákazníky Prodávej mikroskopy

Profesionální servis mikroskopů Arsenal i jiných značek

 

Za více než 20 let působení na trhu mikroskopické techniky víme, že o každý mikroskop je nutné pravidelně pečovat, aby Vám poskytoval takové zobrazení a komfort při práci, jaký od něho očekáváte. Podle našich zkušeností i na základě referencí od zákazníků doporučujeme čistit, promazávat, seřizovat či měnit vadné díly nejlépe v intervalech 6 - 12 měsíců v závislosti na využívání konkrétního mikroskopu na vašem pracovišti. Jinak na tom bude mikroskop, který jede ve třísměnném provozu a jinak bude vypadat přístroj, který je používán jen několik hodin týdně.


Kromě profesionálního servisu můžete od našeho servisního technika očekávat i konzultace a poradenství, týkající se správného zacházení s mikroskopem a jak jej můžete sami udržovat pro zachování správné funkce.


Servisujeme mikroskopy ARSENAL i jiných značek. A navíc za velmi příjemnou cenu!

Servisní prohlídku si můžete objednat na tel. 723 377 643, na e-mailu servis@arsenal.cz nebo využít připraveného formuláře Blesková objednávka servisu ZDE.

  • Kompletní servis mikroskopů v našem servisním středisku nebo na Vašem pracovišti

Kompletní pravidelný servis mikroskopů zahrnuje kontrolu, seřízení a vyčištění všech optických i mechanických částí mikroskopů, výměnu vadných dílů za bezvadné. Podrobný rozpis všech úkonů Vám rádi zašleme. Mikroskopy můžete přivézt na servis i k nám do servisního střediska nebo se vypravíme my k Vám.

  • Náhradní díly a spotřební materiál

Vadné díly nebo chybějící části přístrojů a spotřební materiál (imezní olej, podložní a krycí sklíčka, náhradní žárovky, apod.) vozí servisní technik pro Vaši potřebu vždy s sebou a na místě si můžete tento sortiment pořídit bez dalších nákladů na poštovné.

  • Validační protokol, Vyřazovací protokol, Protokol o posouzení technického stavu mikroskopů apod.

Podle Vašich požadavků Vám ZDARMA vystavíme potřebné dokumenty k Vašim přístrojům.

  • Bonusy a zvýhodněné ceny

Při servisu můžete očekávat od našeho servisního technika různé bonusy či zvýhodněné ceny náhradních dílů, spotřebního materiálu nebo příslušenství.