Mikroskopy Arsenal

kvalitní a spolehlivé mikroskopy

Zákaznická linka
+420 261 222 561

Vítejte na stránkách tradičního dodavatele spolehlivých mikroskopů s kvalitou dle ISO 9001:2008, společnosti Arsenal s.r.o. Mikroskop zde najdou jak profesionálové, tak amatéři. Vyberete si školní mikroskop, laboratorní, mikroskop k PC, digitální kamery, také USB mikroskop. Chcete-li si prodloužit životnost mikroskopu, objednejte si profesionální servis.

Zjistit více
Garance a záruka Životnost mikroskopů Péče o zákazníky Prodávej mikroskopy

Kdo se o Vás bude starat?

 

Pavla Liborová - vedoucí obchodního oddělení

e-mail: pavla.liborova@arsenal.cz

Jinak než s úsměvem na rtech jí u nás neznáme. Doporučí Vám nejvhodnější mikroskop, vykouzlí pro Vás sestavu šitou na míru a vždy se snaží Vám dopřát maximální uživatelský komfort a přitom šetřit Vaši peněženku.

 

Daniela Hanusová - asistentka společnosti

e-mail: mikroskopy@arsenal.cz

mobil: 720 518 657

Zcela nepostradatelná osoba společnosti Arsenal, vždy milá a vstřícná, která se Vám postará o rychlou a bezproblémovou fakturaci a všechny další administrativní nezbytnosti, k Vaší plné spokojenosti.

 

Miroslav Vácha - servisní technik

e-mail: servis@arsenal.cz

mobil: 723 377 643

Máte-li jakýkoliv technický dotaz k mikroskopům nebo digitálním kamerám, potřebujete pomoci s instalací, seřízením nebo vyčištěním mikroskopu, vždy se na něho můžete spolehnout, že Vám ochotně poradí a pomůže. Všechny mikroskopy Vám před expedicí pečlivě zkontroluje a pak se o ně profesionálně stará v rámci servisních služeb.

 

Ing. Regina Kubcová - vedoucí marketingu

e-mail: regina.kubcova@arsenal.cz

mobil: 724 337 968

Připravuje pro Vás lahůdky v podobě novinek a slevových akcí a stará se o webové stránky, abyste se na nich rychle a pohodlně orientovali a našli vždy, co potřebujete.